Репертуар

четверг 19/04
«Kooliseansid: Gordon ja Päddy»
kogupere animafilm / 2017
09:00
«Kooliseansid: Gordon ja Päddy»
kogupere animafilm / 2017
11:00
«Kooliseansid: Gordon ja Päddy»
kogupere animafilm / 2017
13:00
«Koerte saar»
Wes Anderson / nukufilm / 2018
15:00
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
17:00
«Sõprus 63! Brasiilia!»
Terry Gilliam / 1985
19:00
пятница 20/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
14:00
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
15:30
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
17:00
«Linastus & kohtumine tegijatega: Portugal»
Lauri Lagle / Draama / 2018
19:00
суббота 21/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
12:15
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
13:45
«Португалия»
Lauri Lagle / Draama / 2018
15:15
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
17:30
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
19:00
«Cinema Dentata #8: Fänn»
Eckhart Schmidt / psühholoogiline õudusfilm / 1982
21:00
воскресенье 22/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
12:00
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
13:30
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
15:30
«Koerte saar»
Wes Anderson / nukufilm / 2018
17:00
«Португалия»
Lauri Lagle / Draama / 2018
19:15
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
21:15
понедельник 23/04
«Embassy of Italy in Tallinn presents: WE BELIEVED»
Mario Martone / ajalooline draama / 2011
18:00
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
21:15
вторник 24/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
15:00
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
16:30
«Embassy of Italy in Tallinn presents: The Fever»
Alessandro D’Alatri / Komöödia / 2005
18:00
«Португалия»
Lauri Lagle / Draama / 2018
20:20
среда 25/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
15:00
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
16:30
«Embassy of Italy in Tallinn presents: Giovanna’s father»
Pupi Avati / Draama / 2008
18:00
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
20:15
четверг 26/04
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
15:00
«Гордон и Падди»
Linda Hambäck / kogupere animatsioon / 2017
16:30
«Embassy of Italy in Tallinn presents: Chill!»
Francesco Bruni / Komöödia / 2011
18:00
«Счастливчик»
John Carroll Lynch / Komöödia / 2017
20:15
пятница 27/04
«Embassy of Italy in Tallinn presents: Leopardi!»
Mario Martone / ajalooline draama / 2011
18:00
суббота 28/04
«Тебя никогда здесь не было»
Lynne Ramsay / Draama / 2017
21:00
воскресенье 29/04
«Linastus & kohtumine tegijatega: Elagu skandaalid ja kollased sandaalid»
Manfred Vainokivi / Dokumentaalfilm / 2018
19:00
понедельник 30/04
«Seenioride sõbraseanss: Portugal»
Draama / 2018
12:00
«Dokiõhtu #40: Väljakutse»
Yuri Ancarani / Dokumentaalfilm / 2016
19:00

Sõprus в Facebook