menuimage Must Käsi
After hours

Duration 1h 37m

Country USA

Director Martin Scorsese

Cast Griffin Dunne, Rosanne Arquette, Verna Bloom jt

Language Inglise

Subtitle Language Eesti

Martin Scorsese ei vaja ilmselt pikemat tutvustust, küll aga tema talent komöödiafilmide vallas. 1985. aastal valminud “After Hours” on häbiväärselt vähetuntud briljantne kokteil huumorist, satiirist, paranoiast ja põnevusest. New Yorgi ööelule kummarduse tegeva teose peategelane on oma tööd ja elu vihkav tekstitöötleja Paul (Griffin Dunne), kes ühel päeval kohtab kaunist ja lõbusat neidu Marcyt (Rosanne Arquette). Juba samal õhtul helistab Paul tüdrukule ja soovides talle külla minna, algab mehe kafkalik teekond SoHo-sse.  Öist Manhattani läbides satuvad Pauli teele kahtlased inimesed...Show more

Martin Scorsese ei vaja ilmselt pikemat tutvustust, küll aga tema talent komöödiafilmide vallas. 1985. aastal valminud “After Hours” on häbiväärselt vähetuntud briljantne kokteil huumorist, satiirist, paranoiast ja põnevusest. New Yorgi ööelule kummarduse tegeva teose peategelane on oma tööd ja elu vihkav tekstitöötleja Paul (Griffin Dunne), kes ühel päeval kohtab kaunist ja lõbusat neidu Marcyt (Rosanne Arquette). Juba samal õhtul helistab Paul tüdrukule ja soovides talle külla minna, algab mehe kafkalik teekond SoHo-sse.  Öist Manhattani läbides satuvad Pauli teele kahtlased inimesed, kummaline enesetapja, sadomasohhistlikud seksuaalpraktikad, pungiklubi ja veidrad mafioosnikud ning kõigi nende kohtumiste-sündmuste omavaheline loogiline seos ilmneb alles filmi lõpus. Kui ilmneb muidugi..:)

Scorsese kindlakäeline ja meisterlik narratiivi käsitlus ning visuaalse stiili rabav detailsus ja täiuslikkus panid aluse lavastaja rahvusvahelisele karjäärile ning kinnistasid mehe kui ühe kaasaegse kino olulisema autori.

 

Filmi toob kohale DHL!

Show less

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow