Frankofooniakuu: Tuul pöördub

Märts on frankofooniakuu, mil igal teisipäeval kell 18.00 jõuab Sõpruse ekraanile valik kaasaegsest prantsuskeelsest kinokunstist! 30. märtsil 2021 linastub Šveitsi film “Tuul pöördub”. Seanss on TASUTA ning ingliskeelsete subtiitritega.

Kaugel Juura mägedes, äralõigatuna muust maailmast, on Pauline ja Alex täitnud oma unistuse, elades harmoonias loodusega ning tootes kõik eluks vajaliku ise. Nende ettevõtmist kannustavad armastus, ideaalid ja töötahe. Nüüd tahavad nad saavutada täieliku autonoomsuse ja hakata ka elektrit tootma. Tuulegeneraatorit paigaldama tulnud Samueli saabumine pöörab aga Pauline’i elu ja väärtused pea peale.

Linastust korraldab Šveitsi esindus Eestis.

 

 

Eriprogrammi Frankofooniakuu 2021 kirjeldus

Märts on frankofooniakuu! Igal teisipäeval kell 18.00 jõuab Sõpruse ekraanile valik kaasaegsest prantsuskeelsest kinokunstist, mis on hea võimalus tutvuda filmipärlitega nii Prantsusmaalt, Kanadast, Belgiast kui ka Šveitsist. Kõik seansid on TASUTA ja ingliskeelsete subtiitritega.
Linastused toovad teieni Prantsuse Instituut, Wallonie-Bruxelles International ning Kanada ja Šveitsi saatkondade esindused Eestis.

 

 

 

Varasemalt Frankofooniakuu 2021 sarjas linastunud filmid

Frankofooniakuu: Antigone

02.03.2021