Comedy Estonia: English Comedy Night ft. Fern Brady - Power & Chaos

Comedy Estonia esitleb uhkusega FERN BRADY tagasi tulekut meie English Comedy Night üritustesarja raames. Fern käis meil külas ka eelmine aasta ning tema hoiakud ja teravad naljad osutusid väga populaarseks, seega on meil väga hea meel tuua ta tagasi oma uue showga “Power and Chaos”

FERN BRADY: POWER AND CHAOS

Nagu on nähtud Live from the BBC, Live from the Comedy Store, The Russel Howard Hous ja Live at the Apollo sarjades,  Fern  on üks hetke kuumimaid stand-up staare. Ta on tuntud kui täiesti unikaalse ja kartmatu koomikuna. Tema uus tund võtab käsile seksuaalsuse, feminismi, võimu, Brexiti, Britilikuse, Šotilikuse ning rahvuslikuse ja seda kõike oma  sööbiva vaimuga, erakordse kirjutamis oskuse ja elektrilise laval olekuga. Fern on alustamas on suurimat tuuri, millele antakse avapauk Austraalias ning misjärel jõuab ta ka Inglismaale ning Euroopasse.

Ajakirjas Vogue on ta loetletud 5 parima naiskoomiku hulka ning samuti on ta Telegraph’i poolt välja toodud kui üks top 5 noortest koomikutest, keda peab nägema. Fern'i karjäär on viimase 18 kuu jooksul tõusnud justkui stratosfääri. Tal on olnud oma BBC Life Lessons’ga ülemaailmne edu ning ta on jõudnud Austraalia komöödia skene keskele. Lisaks kõigele on ta soojendanud nüüdskes Frankie Boyle'i ja Katherine Ryan'i nende tuuridel.

“Hämmastav tund” ***** The List

“Karm tõde toodud välja üldse-ei-koti aususega. On leitud õige balanss siiruse ja hüsteeriliselt naljakate anekdoodide vahel…. Ma naersin nii, et pisarad jooksid.” ***** The Skinny

Twitter @fernbrady
Instagram @fernfrombathgate
Website www.fernbrady.com

***********************************

English Comedy Night ft.
FERN BRADY: POWER AND CHAOS

Soojendavad Comedy Estonia koomikud

19:30 Uksed avatakse
20:00 Algab Show
20:30 Vaheaeg
20:50 Fern Brady: Power and Chaos
22:00 Lõppeb Show

Sissepääs on soovitatavalt 15+, aga kindlat vanusepiirangut ei ole

Kogu show on inglisekeelne