Tallinn Comedy Festival 2019: Komeediklubi Festivali Eri

Komeediklubi, Eesti naeruväärseim klubi, on stand-upi showsid korraldanud juba aastast 2010. Publiku ees on käinud pikk rivi peamiselt briti, iiri ja USA koomikuid nagu Keith Farnan, Paul Foot, John Gordillo, Stuart Goldsmith, Joel Dommett, Carey Marx, Zoe Lyons, Pete Johansson ja paljud teised.

Komeediklubi Festivali Eri on, nagu nimigi ütleb, eriline ning garanteerib erakordselt hea inglisekeelse huumori assortii. Me oleme vahel ajanud taga väga alternatiivset ja teedrajavat huumorit, seekord on teie ees ühelt poolt klassikaline stand-up ja teisalt popmuusikast inspireeritud äge naljaduo.

Emmanuel Sonubil on maine kui koomikul, kellel tasub silma peal hoida..Olles endine ööklubi uksehoidja on ta omandanud suure pagasi naljakaid juhtumisi erinevate värvikate kujudega. Nüüd, kahe lapse isana, on lisandunud ka rohkelt materjali oma laste trikitamisest ning oma küsitavast lastekasvatamise oskusest. Emmanuel on sage esineja mainekates klubides nagu Londoni The Comedy Store ja The Glee Club, naljasündmustel nagu The International Comedy Festival Rotterdam ja Altitude Comedy Festival ning stand-upi klubides üle Euroopa.

“Emmanuel ei ole täis mitte ainult rõõmu ja kangitõstjate proteiinijooki, vaid ka meisterlikku stand-upi materjali. Mine teda vaatama enne, kui ta klubide jaoks liiga kuulsaks saab” - koomik Patrick Monahan

The Raymond and Mr Timpkins Revue on selline show, mida ei saa uskuda enne, kui seda näed. See on kõige hullumeelsem, jaburam, rumalam, nutikaim, imelikum kõige-kõigem koomikute paar. Välgukiirusel koreograafia, popmuusika, velvet-riietus ja sandaalid kohtuvad värviliste kampsunitega. Kui sulle meeldib muusika, siis sulle see show ilmselt meeldib. Ja kui sulle meeldib jantlik huumor, keskealised tantsivad mehed ja moraalselt kahtlased naljad, siis meeldib see show sulle ilmselt väga. Mõlemal juhul tasub vaadata.

“See on selline comedy, mis tuletab meile meelde, miks me käime live-esinemisi vaatamas.” ★★★★★  The Scotsman“

"Lolluse hullumeelne ja anarhistlik triumf stiili üle. Sellest ei tohi ilma jääda” - The Guardian

Lisaks ka Vasiliy Medvedev, erakordne ja julge stand-up-koomik Moskvast.