menuimage Must Käsi
#Püha Sõprus
Püha Sõprus: Üksinda kodus

комедия семейный фильм

Продолжительность 1h 43m

Страна Ameerika Ühendriigid

Режиссёр Chris Columbus

В ролях Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern

Язык Inglise

Субтитры Eesti

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda....Показать больше

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda.

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Püha Sõprus”?

Pühapäevaõhtused erilinastused kujutavad endast meie kinopere poolt hoolikalt just teie meeleheaks välja nopitud maiuspalu maailmakino paremikust ja filmiajaloo tähtteostest – filmiklassikast kuni pisut äärmuslikemate kinogurmaani lemmikuteni. Meie pühapäevad on iga kuu kindla temaatikaga, olgu selleks õudus halloween’i kuus, romantika sõbrakuul, või hoopis mõnele konkreetsele sündmusele ja persoonile pühendatud filmivalik.

Jaanuaris toome pühapäevadel oma ekraanile Aafrika filme. Programmi toome teieni koostöös Prantsuse Instituudiga. 

Изображение

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Фильмы из той же серии

следующий 30.01.2022 Püha Sõprus: Kes kapten Alexi tappis?
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow