menuimage Must Käsi
bottom
longposter
Hetkel Kinos SÕPRUS 69: Lõvid, armastus (...ja valed) + Marco Tasane + Valge Tüdruk + Nokupiim

Make Mondays great again! Kino Sõprus tähistab esmaspäeval, 22. aprillil oma 69. sünnipäeva. Õhtu tõotab tulla kelmikas – kavas on Agnès Varda hipiunistus „Lõvid, armastus (…ja valed)’’ ja kirevad muusikalised etteasted. Kõik vajavad vanas eas väikest turgutust!

Sünnipäev on TASUTA. Kindlusta endale linastusele koht soetades priipääse. Alates kell 21:00 pääseb muusikalisele programmile jooksvalt ka seisukohtadele. Kes filmile ei jõua, saab läbule ikka!

Tervitusjook Põhjalalt! Õlg all Kulkalt!

AJAKAVA:

longposter
Hetkel Kinos Tees mõrva kohta

Roberto Bermúdez, advokaat ja kriminaalõigusele spetsialiseerunud professor, on veendunud, et Gonzalo, üks tema kõige säravamaid üliõpilasi, on õigusteaduskonna ees toime pannud ühe tüdruku julma mõrva. Otsustades tõestada oma versiooni kuriteost, asub ta omapäi uurima, mis muutub lõpuks tema kinnisideeks.

longposter
Hetkel Kinos Kimäär

Vanglast vabanenud briti arheoloog Arthur naaseb oma kadunud armsama Beniamina kodupaika Toscanas, kus teda ootavad hauaröövlid, kes rüüstavad vanu etruskite hauakambreid ja müüvad ajaloolisi esemeid mustal turul. Arthuri eriline anne aitab seltskonnal leida iidseid matmispaiku, mis on ühenduslüliks elavate ja surnute maailma vahel. Kas Arthur suudab leida ka Beniamina?

filter filter

Kinokava

Kinokava hetkel puudub, vabandame.

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow