Kinokava

Reede 28/02
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
16:00
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«FREEDOM FRIES: GREY GARDENS»
Albert Maysles / Draama / 1975
18:30
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
20:45
Laupäev 29/02
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
13:45
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
16:15
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
20:55
Pühapäev 01/03
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
13:45
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
16:00
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«FREEDOM FRIES: ENDLESS SUMMER»
Bruce Brown / Dokumenataalfilm / 1966
18:30
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
20:45
Esmaspäev 02/03
«Fred Jüssi. Olemise ilu»
Jaan Tootsen / Dokumentaalfilm / 2019
17:00
«FREEDOM FRIES: THE SHINING»
Stanley Kubrick / Draama / 1980
18:30
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«Südamering»
Margit Lillak / Dokumenataalfilm / 2019
21:30
Teisipäev 03/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«Frankofoonia kuu: Hochelaga, vaimude maa»
François Girard / Draama / 2017
18:00
«FREEDOM FRIES: ORIGINS AND ENDS»
Lühifilmid / 1997
21:00
«Freedom Fries 2020»
2020
21:00
Kolmapäev 04/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«Südamering»
Margit Lillak / Dokumenataalfilm / 2019
16:20
«FREEDOM FRIES: THELMA & LOUISE »
Ridley Scott / Draama / 1991
18:30
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
21:15
Neljapäev 05/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
12:00
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
16:30
«Ussisugu»
Anthony Jerjen / krimi / 2019
19:00
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
21:00
Reede 06/03
«Monika»
Ken Saan / Dokumentaalfilm / 2020
00:00
Laupäev 07/03
«Pühendus Samale»
Waad al-Kateab / Dokumentaalfilm / 2019
19:00
Pühapäev 08/03
«Naistepäeva eriseanss: Naine»
Anastasia Mikova / Dokumentaalfilm / 2019
16:00
Esmaspäev 09/03
«Dokiõhtu #61: Meemaa»
Tamara Kotevska / Dokumentaalfilm / 2019
18:30
Teisipäev 10/03
«Frankofoonia kuu: Horisondi keskpunkt»
Delphine Lehericey / Draama / 2019
18:00
«Aasia festival "1000 kurge" filmiprogramm: TO LIVE TO SING»
Johnny Ma / Draama / 2019
21:00
Kolmapäev 11/03
«Moekunstikino eriseanss: Jean Paul Gaultier: Šikk Friik»
Yann L’Hénoret / Dokumentaalfilm / 2019
18:30
«Aasia festival "1000 kurge" filmiprogramm: WE ARE LITTLE ZOMBIES»
Makoto Nagahisa / Draama / 2019
21:00
Neljapäev 12/03
«Moekunstikino eriseanss: Jean Paul Gaultier: Šikk Friik»
Yann L’Hénoret / Dokumentaalfilm / 2019
18:30

Sõprus Facebookis