menuimage Must Käsi
bottom
longposter
Currently Playing Gucci tragöödia

Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastamkümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis. "Gucci tragöödia" aluseks on Sara Gay Fordeni bestseller "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed". Skandaalne lugu sellest, mida üks võib tähendada üks nimi, mis on selle väärtus ning kui kaugele on üks perekond kontrolli sälitiamise nimel valmis minema.

longposter
Currently Playing Rain Tolgi Filmikool: Night Moves

Harry Moseby (Gene Hackman) on keskpärane elunäinud eradetektiiv, kelle abielu on kiirelt koost lagunemas ja kelle tööpäevad kuluvad ärajooksikuid jahtides, kadunud isikuid otsides ja tülitsevate abielulahutajate järel luurates. Seda seniks, kui tema poole pöördutakse palvega leida teismeline kodust põgenenud näitsik Delly Grastner (Melanie Griffith). Jälgi ajades jõuab Harry Floridasse, kus tüdruk redutab koos oma kasuisa Tomi (John Crawford) ja tolle kallima Paulaga (Jennifer Warren).

longposter
Currently Playing Päris Rannap

Film portreteerib geniaalset heliloojat ja pianisti, Rein Rannapit. Tema panus Eesti muusikasse on hindamatu, kuid seejuures on tegemist väga keerulise ja vastuolulise isiksusega, kes tihtipeale lauljate ja muusikute kannatuse proovile paneb. Arvukates telesaadetes on vaataja kohtunud just sellise Rannapiga, millisena ta ennast parajasti näidata soovib. Tal on suurepärane võime tõmmata ette mask ja esitada intervjuudes hoolikalt läbikomponeeritud teksti. Kui kaamerad filmivad, läheb Rein oma rolli.

longposter
Currently Playing Lamb

A childless couple, María and Ingvar discover a mysterious newborn on their farm in Iceland. The unexpected prospect of family life brings them much joy, before ultimately destroying them.

longposter
Currently Playing Kupee nr 6

Tunnustatud Soome režissööri Juho Kuosmaneni Eesti stsenaristidega – Andris Feldmanise ja Livia Ulmaniga – kahasse kirjutatud „Kupee nr 6“, mis pälvis 2021. aasta Cannes’i filmifestivalil Grand Prix’, viib vaataja südamlikule teekonnale läbi trööstitu talvise 90ndate Venemaa.

longposter
Currently Playing Lend

Alustaval inimesel on kirg muuta maailma, sest see näib võimalik ja vajalik. Kas see tuleb naiivsusest? Vähesest kogemusest? Auahnusest? Kõik kolm kokku? Või on see tõesti võimalik?!

Miks teha?

Isegi kui vastus küsimusele jääb segaseks, siis tahe ja sellest kantud impulss on konkreetne, jõudes teostuda juba enne kui põhjus on sõnastatud. 

Mängufilmi “LEND” tegelased vastavad küsimusele emotsioonist juhitud tegudega, mõtlemata tagajärgedele, sest kaaludes võib kaduda kirg. 

“LEND”on uue vormi otsing, mis seab loost tähtsamale kohale emotsiooni.

longposter
Currently Playing The Worst Person in the World

Julie is turning thirty and her life is an existential mess. Several of her talents have gone to waste and her older boyfriend, Aksel - a successful graphic novelist - is pushing for them to settle down. One night, she gatecrashes a party and meets the young and charming Eivind. Before long, she has broken up with Aksel and thrown herself into yet another new relationship, hoping for a new perspective on her life. But she will come to realize that some life choices are already behind her.

 

longposter
Currently Playing Petrov's flu

A deadpan, hallucinatory romp through post-Soviet Russia. With the city in the throes of a flu epidemic, the Petrov family struggles through yet another day in a country where the past is never past, the present is a booze-fueled, icy fever dream of violence and tenderness, and where - beneath layers of the ordinary - things turn out to be quite extraordinary.

Based on the novel "The Petrovs In and Around the Flu" by Alexey Salnikov.

longposter
Currently Playing Püha Sõprus: Drunken Master

“Enne pead õppima kukkuma, kui saad kaklema õppida.” Pärast Bruce Lee enneaegset surma 1973. aastal oli kung fu filmide maastik pikka aega uimases šokiseisundis, kuni Jackie Chan viis aastat hiljem samal aastal kahe kung fu komöödiaga (“Purjakil meister” ja “Madu kotka varjus” - linastub Sõpruses 12. detsembril) maailmakuulsaks sai ja võitluskunstid taas ausse tõstis. “Purjakil meistris” kehastab Chan ajaloolist Hiina rahvakangelast Wong Fei Hungi tema teekonnal õppida selgeks “purjakil poksi” tehnika.

filter filter

Showtimes

Sorry, there is no cinema schedule at the moment.

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow