What's on

Wednesday 20/03
«Klassiga kinno: Berliini mässuline keskkool»
Alexander Kleider / Dokumentaalfilm / 2016
15:00
«Meelte sagedus Amazonases - reisidoki esikas»
Piibe Kolka / 2019
19:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:50
Thursday 21/03
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
18:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40
Friday 22/03
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
11:00
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
13:00
«Meediapädevuse nädal 2019: Inimesest inimlikum»
Tommy Pallotta / Dokumentaalfilm / 2018
15:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
18:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40
Saturday 23/03
«Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
13:45
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
15:45
«Ága»
Milko Lazarov / Draama / 2018
18:30
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40
Sunday 24/03
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
12:30
«Linastus & kohtumine tegijatega: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
17:00
«MoeKunstiKino eriseanss: Lagerfeld joonistab oma elu»
Loic Prigent / 2012
19:30
Monday 25/03
«Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
16:45
«Capharnaüm»
NADINE LABAKI / Draama / 2018
18:30
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:55
Tuesday 26/03
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
10:30
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
12:30
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
14:30
«Francofonia month: Those who work»
Antoine Russbach / 2018
18:30
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:50
Wednesday 27/03
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
11:00
«Kooliseansid: Kapten Morten lollide laeval»
Kaspar Jancis / nukufilm / 2019
13:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
15:15
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
18:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40
Thursday 28/03
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
15:45
«Capharnaüm»
NADINE LABAKI / Draama / 2018
18:30
«Ága»
Milko Lazarov / Draama / 2018
21:00
Friday 29/03
«Skandinaavia vaikus»
Martti Helde / psühholoogiline draama / 2019
16:15
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
18:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40
Saturday 30/03
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
14:15
«Capharnaüm»
NADINE LABAKI / Draama / 2018
17:00
«Linastus & kohtumine tegijatega: Skandinaavia vaikus»
Martti Helde / psühholoogiline draama / 2019
19:30
Sunday 31/03
«Skandinaavia vaikus»
Martti Helde / psühholoogiline draama / 2019
14:30
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
16:20
«Skandinaavia vaikus»
Martti Helde / psühholoogiline draama / 2019
19:00
«NAUDI, ARMASTA JA JOOKSE KIIRESTI»
Christophe Honoré / 2018
20:40

On Facebook