menuimage Must Käsi
#Иберофест
Иберофест: Keelatud vihm

Drama History

Продолжительность 1h 43m

Страна Hispaania, Mehhiko, Prantsusmaa

Режиссёр Icíar Bollaín

В ролях Gael García Bernal, Luis Tosar, Karra Elejalde

Язык Hispaania, Quechua, English

Субтитры inglise

Filmirežissöör Sebastián ja produtsent Costa on otsustanud teha filmi Christoph Kolumbusest ja Ameerika avastamisest. Võttepaigaks on valitud Boliivia, kuna see on Lõuna-Ameerika odavaim ja kõige suurema pärismaalastest elanikkonnaga riik Lõuna-Ameerikas. Samas paistab, et ajalugu hakkab end kordama, sest võttepaigaks valitud Cochacambas lahvatab Boliivia veesõda (aprill 2000) seoses veevärgi müügiga rahvusvahelisele korporatsioonile, mille tõttu vee hind on tõusnud kohalikele kättesaamatutesse kõrgustesse. “Keelatud vihm” on film filmitegemisest, kuid ka ambitsioonikas ning õnnestunud komb...Показать больше

Filmirežissöör Sebastián ja produtsent Costa on otsustanud teha filmi Christoph Kolumbusest ja Ameerika avastamisest. Võttepaigaks on valitud Boliivia, kuna see on Lõuna-Ameerika odavaim ja kõige suurema pärismaalastest elanikkonnaga riik Lõuna-Ameerikas. Samas paistab, et ajalugu hakkab end kordama, sest võttepaigaks valitud Cochacambas lahvatab Boliivia veesõda (aprill 2000) seoses veevärgi müügiga rahvusvahelisele korporatsioonile, mille tõttu vee hind on tõusnud kohalikele kättesaamatutesse kõrgustesse. “Keelatud vihm” on film filmitegemisest, kuid ka ambitsioonikas ning õnnestunud kombinatsioon usu, õigluse, poliitika ning kunsti kokkupuutekohtadest. Film oli Hispaania Filmiakadeemia kandidaat parima võõrkeelse filmi Oscarile ning publiku lemmik Berliini Rahvusvahelisel Filmifestivalil.

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Иберофест”?

Иберофест - это фестиваль, представляющий красочную культуру ибероамериканских стран эстонской аудитории. Хотя в Эстонии этот термин малоизвестен, он охватывает испаноязычные и португалоязычные страны в Европе и Америках. Фестиваль был организован по инициативе Посольства Испании в Эстонии в марте 2014 года с целью создания площадки для укрепления связей ибероамериканских стран с Эстонией через культуру. Продолжаясь весь месяц, фестиваль представляет разнообразную программу концертов, фильмов, гастрономических событий, конференций и выставок. Помимо Посольств различных ибероамериканских стран, множество мероприятий также организовано при поддержке местных энтузиастов и промоутеров. Мы надеемся, что фестиваль поможет вам познакомиться с нашим богатым культурным наследием.

Фильмы бесплатны для всех!

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Фильмы из той же серии

следующий 05.06.2024 Flora pärand
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow