Репертуар

вторник 01/12
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
17:20
«Прощай, СССР»
Lauri Randla / Mängufilm / 2020
19:00
«Pärsia tunnid»
Vadim Perelman / Draama / 2020
21:40
среда 02/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
15:20
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
17:50
«Прощай, СССР»
Lauri Randla / Mängufilm / 2020
19:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
21:50
четверг 03/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
14:40
«Pärsia tunnid»
Vadim Perelman / Draama / 2020
17:10
«Kaljo Kiisa erilinastus: Hullumeelsus»
Kaljo Kiisk / Draama / 1968
20:00
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
22:05
пятница 04/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
16:00
«Прощай, СССР»
Lauri Randla / Mängufilm / 2020
18:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
20:40
«Pärsia tunnid»
Vadim Perelman / Draama / 2020
22:10
суббота 05/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
14:10
«Pärsia tunnid»
Vadim Perelman / Draama / 2020
16:35
«АНКЕТА »
Aljona Suržikova / Dokumentaalfilm / 2020
19:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
22:05
воскресенье 06/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
14:10
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
16:35
«Erilinastus: Elu on imeline»
Frank Capra / Draama / 1946
18:15
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
21:15
понедельник 07/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
16:00
«Dokiõhtu #65: Kosmoselaeva maa»
Matt Wolf / Dokumenataalfilm / 2020
18:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
21:45
вторник 08/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
16:30
«Прощай, СССР»
Lauri Randla / Mängufilm / 2020
19:00
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
21:15
среда 09/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
16:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
19:00
«Прощай, СССР»
Lauri Randla / Mängufilm / 2020
20:50
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
23:00
четверг 10/12
«Jõulud džunglis»
Jaak Kilmi / seiklusfilm / 2020
16:30
«Igavene Valgus / Lux Aeterna»
Gaspar Noé / Drama/Thriller / 2020
19:00
«Pärsia tunnid»
Vadim Perelman / Draama / 2020
20:40

Sõprus в Facebook