menuimage Must Käsi
#Toidufilmide festival 2024
Toidufilmide festival 2024: Tere tulemast vanglasse

документальный

Продолжительность 1h 13m

Страна Itaalia

Режиссёр Michele Rho

Язык itaalia

Субтитры inglise

Levitaja FOOD FILM FESTIVAL MTÜ

Kas oleksite valmis kogema üht tõeliselt erilist õhtusööki... vanglas? Ilmselt ei kuulu see asukoht just esimeste valikute hulka. Eriti kui kujutada ette stereotüüpset toitu, mida vanglas pakutakse. Kuid laske meeled vabaks ja nautige seda ebatavalist elamust.

Dokumentaalfilm "Benvenuti In Galera" jälgib projekti "InGalera" lugu: tegemist on maailma esimese restoraniga, mis on avatud justnimelt vanglas. Siin töötavad mehed püüavad leida endale uut väljundit, uut hingamist, uut lugu. Nende jaoks tähendab töö restoranis lunastust, elu ja tulevikku. Kuid see pole vangidele vaid töökoht,...Показать больше

Kas oleksite valmis kogema üht tõeliselt erilist õhtusööki... vanglas? Ilmselt ei kuulu see asukoht just esimeste valikute hulka. Eriti kui kujutada ette stereotüüpset toitu, mida vanglas pakutakse. Kuid laske meeled vabaks ja nautige seda ebatavalist elamust.

Dokumentaalfilm "Benvenuti In Galera" jälgib projekti "InGalera" lugu: tegemist on maailma esimese restoraniga, mis on avatud justnimelt vanglas. Siin töötavad mehed püüavad leida endale uut väljundit, uut hingamist, uut lugu. Nende jaoks tähendab töö restoranis lunastust, elu ja tulevikku. Kuid see pole vangidele vaid töökoht, see on ka innovaatiline viis kogukonna kaasamiseks vangla reaalsusesse uudsel moel - restoran on sillaks vangla ja välismaailma vahel. Restoran on populaarne nii kohalike kui ka välisriikidest kohale tulnud gurmaanide hulgas ja Michelin Guide on kandnud selle oma soovituste nimekirja. Kui Milaanosse satute, siis minge uudistama, menüüga saab tutvuda veebilehel https://www.ingalera.it/

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Toidufilmide festival 2024”?

Toidufilmide festival on Põhja -ja Baltimaades ainulaadne filmifestival, mille edukas debüüt toimus 2019. aasta kevadel. Kvaliteetsed ja uued dokumentaalfilmid toovad kinopublikuni nii kulinaarsete geeniuste tegemised, tipprestoranide lood, valdkonna innovatsiooni, ausad toorained, kestlikkuse olulisuse, inspireerivad tegijad ja tegemised ning ka kitsaskohad ja raskused. 

Festival viib kinopubliku rännakule paikadesse, tipprestoranide tagaruumidesse ja inspireerivate inimeste hingesoppidesse, kuhu muul viisil ei olekski võimalik pääseda. 

Toidufilmide festivali missiooniks on inspireerida, innustada, teadvustada ning toetada oma tegevusega nii valdkonnapõhist dokumentalistikat kui ka kohalikke tegijaid ja toidukultuuri laiemalt. 

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow