menuimage Must Käsi
Amelie

comedy romance

Duration 2h 2m

Country Prantsuse, Saksamaa

Director Jean-Pierre Jeunet

Language Prantsuse, Vene, Inglise

Subtitle Language Eesti, Vene

Eriline ja juba kindlasti filmiajalukku läinud linalugu, mille väljatulekust möödub sel aastal 20 aastat!

 

Kas teadsite, et kõik meie eludes toimuvad sündmused, isegi kõige tähtsusetumad, on omavahel ühendatud kõige hämmastavamal ja imelisemal viisil? Nii nagu pisikese kärbse lend võib põhjustada võimsa orkaani kusagil kaugeses, võivad ühe fantaasiamaailmas elava vaikse ja üksildase neiu veidrad ning esmapilgul arusaamatud teod igaveseks muuta täiesti erinevate inimeste elusid, tuues nende hallidesse eludesse rõõmu ja värve. Selle tüdruku nimi on Amelie Poulin! Tem...Show more

Eriline ja juba kindlasti filmiajalukku läinud linalugu, mille väljatulekust möödub sel aastal 20 aastat!

 

Kas teadsite, et kõik meie eludes toimuvad sündmused, isegi kõige tähtsusetumad, on omavahel ühendatud kõige hämmastavamal ja imelisemal viisil? Nii nagu pisikese kärbse lend võib põhjustada võimsa orkaani kusagil kaugeses, võivad ühe fantaasiamaailmas elava vaikse ja üksildase neiu veidrad ning esmapilgul arusaamatud teod igaveseks muuta täiesti erinevate inimeste elusid, tuues nende hallidesse eludesse rõõmu ja värve. Selle tüdruku nimi on Amelie Poulin! Tema peadpööritav ning kohati hullumeelne fantaasiamaailm on niivõrd kaasakiskuv ja südant soojendav!

 

Sel sügisel jõuab suurtele ekraanidele taaskord see vapustav film armastusest, elust, Amelie soovist teha omakasupüüdmatult teistele head ja kinkida lähikondlastele helge tükk oma hingest.

 

Ekraanile jõuab filmi taastatud versioon! Eriline koht on ka kindlasti selle filmi muusikal.

 

Show less

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow