menuimage Must Käsi
#Toidufilmide Festival 2023
Toidufilmide Festival 2023: Armastusega, Charlie: Tippkokk Charlie Trotteri tõus ja langus

Documentary

Kestus 1h 36m

Riik United States

Režissöör Rebecca Halpern

Osatäitjad Grant Achatz, Wolfgang Puck, Emeril Lagasse

Keel English

Levitaja FOOD FILM FESTIVAL MTÜ

Kokk Charlie Trotter muutis Ameerika toidumaastikku ja sillutas teed tänapäeva kuulsatele kokkadele, kuid maksis selle eest kõrget hinda. Temanimeline Chicago restoran oli üks maailma populaarseimaid söögikohti. Töötajate jaoks oli ta salapärane guru. Meedia jaoks oli ta üleolev perfektsionist. Kuid neile, kes teda armastasid, oli ta Chuck, lõbus unistaja, kelle kirg oli piiritu. Eksklusiivsete seninägematute arhiivimaterjalidega LOVE, CHARLIE on lugu sellest, mis juhtub siis, kui inimese identiteet on tema tööga olem...Näita rohkem

Kokk Charlie Trotter muutis Ameerika toidumaastikku ja sillutas teed tänapäeva kuulsatele kokkadele, kuid maksis selle eest kõrget hinda. Temanimeline Chicago restoran oli üks maailma populaarseimaid söögikohti. Töötajate jaoks oli ta salapärane guru. Meedia jaoks oli ta üleolev perfektsionist. Kuid neile, kes teda armastasid, oli ta Chuck, lõbus unistaja, kelle kirg oli piiritu. Eksklusiivsete seninägematute arhiivimaterjalidega LOVE, CHARLIE on lugu sellest, mis juhtub siis, kui inimese identiteet on tema tööga olemuslikult seotud. Samuti märgilise tähtsusega hoiatav lugu sellest, mis võib juhtuda, kui see töö kaob. 

Filmis astuvad üles Grant Achatz, Emeril Lagasse, Wolfgang Puck ja paljud siiani tippkokanduses teed näitavad tegijad.

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Toidufilmide Festival 2023”?

Eesti esimene gastronoomilisi filmielamusi pakkuv dokumentaalfilmide festival tähistab sel aastal 5ndat sünnipäeva ning toimub aasta viiendal kuul, viiel järjestikusel nädalal ja viis teisipäeva järjest - 2. maist kuni 30. maini 2023. aastal. Viite ja viieliste lainel jätkame ka seekordse programmiga, toome teieni viiel järjestikusel teisipäeval kokku viis tuliuut ja suurepärast dokumentaalfilmi.

Filmid linastuvad inglise keeles või ingliskeelsete subtiitritega. Pilet kinoseansile on 8 €. 

Toidufilmide festivali korraldab Food Film Festival MTÜ.

Linastused

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow