menuimage Kino Sõprus arrowdark
Belle ja Sébastien 3: Viimane peatükk

koguperefilm mängufilm leviõigused lõppenud

Kestus 1h 37m

filterbottom

Riik Prantsusmaa

Režissöör Clovis Cornillac

Osatäitjad Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac

Keel eesti

Subtiitrid vene

Sõpruse publiku lemmikuteks kujunenud Sébastieni ja tema suure valgekarvalise sõbra Belle'i kaasahaaravad seiklused jätkuvad populaarse Prantsuse koguperefilmide sarja kolmandas ja viimaseks jäävas osas.

On möödunud kaks aastat, mil viimati kohtusime Sébastieni (Félix Bossuet) ja tema truu sõbra, Pürenee mäestikukoera Belle'iga. Sébastien on sirgunud 12aastaseks ning Belle'i pesakonnas kasvab on kolm imearmsat kutsikat. Pärast eelmistes osades kogetud katsumusi on lahutamatud sõbrad end oma uues kodus mõnusalt sisse seadnud ja naudivad looduslähedast elu maalilises ...Näita rohkem

Sõpruse publiku lemmikuteks kujunenud Sébastieni ja tema suure valgekarvalise sõbra Belle'i kaasahaaravad seiklused jätkuvad populaarse Prantsuse koguperefilmide sarja kolmandas ja viimaseks jäävas osas.

On möödunud kaks aastat, mil viimati kohtusime Sébastieni (Félix Bossuet) ja tema truu sõbra, Pürenee mäestikukoera Belle'iga. Sébastien on sirgunud 12aastaseks ning Belle'i pesakonnas kasvab on kolm imearmsat kutsikat. Pärast eelmistes osades kogetud katsumusi on lahutamatud sõbrad end oma uues kodus mõnusalt sisse seadnud ja naudivad looduslähedast elu maalilises mägikülas Prantsuse Alpides. Kui vastabiellunud Pierre ja Angelina teatavad, et kavatsevad jätkata oma elu kusagil mujal, ei ole see Sébastienile sugugi meeltmööda. Peagi ilmub välja ka Belle’i endine peremees Joseph ja nõuab oma koera tagasi. Südikas Sébastien on valmis kõik mängu panema, et kaitsta oma parimat sõpra ja tema kutsikaid.

"Belle ja Sébastien 3: Viimane peatükk" on tuntud headuses südamlik koguperefilm väikese poisi ja tema neljajalgse sõbra põnevatest seiklustest Prantsuse Alpide majesteetlikus looduses.


Kaasrahastas Euroopa Liidu programm “Loov Euroopa MEDIA”.

Näita vähem

Leidsid sobiva filmi?

Kirjuta distribution@kinosoprus.ee

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow