Ma ei tule tagasi

- Kui sa avad oma südame pole sa iial üksi -


Anja on edukas noor õppejõud, kes loeb loenguid Byronist ja on romantilistes suhetes professorist kolleegiga, kuid kohtumine minevikuga keerab ühe hetkega kogu tema elu pea peale.
Ta on sunnitud põgenema valesüüdistuse eest ja teeskleb kodutut last. Teismelise mask ja tutvus sarnase, hulljulge  tüdruku Kristiinaga annab Anjale võimaluse  alustada uut elu. See on lugu ellujäämisest, südantsoojendavast sõprusest ja perekonna tähendusest.
"Ma ei tule tagasi" rahvusvaheline esilinastus toimus Tribeca filmifestivalil New Yorgis. Tegemist on Sundance’i filmifestivali kõrval olulisima festivaliga USA’s. Tribeca filmifestivalil  sai “Ma ei tule tagasi” Nora Ephroni žürii eripreemia. Tribeca filmfestival on just eelkõige publikule suunatud festival. Lisaks sai film auhinna juba ka Venemaal Andrei Tarkovski auks peetaval filmifestivalil „Zerkalo“(Peegel). Seal võitis film auhinna „Professionaalsete saavutuste eest“. Preemia suurus on 375 000 rubla ehk ligi 8500 eurot."  Preemia raha anti näitlejatele.
Ilmar Raagi uus mängufilm „Ma ei tule tagasi” valmis Eesti-Vene-Soome-Valgevene-Kasahhi ühistööna. Võtted toimusid Venemaal, Valgevenes ja Kasahstanis. Filmi produtsentideks  on CTB Film Venemaalt, eestipoolseks tootjaks Amrion, Soomest Helsinki-filmi OY. Teised kaastootjad on Kazakhfilm ja Belarusfilm.
„Ma ei tule tagasi” peaosades on vene tõusev täht  Polina Puškaruk ja Viktoria Lobatševa. Operaator Tuomo Hutrit võiks pidada Soome üheks tunnustatumaks operaatoriks – teinud muude seas sellised filmid nagu „Mehe töö”, „Kirjad papile” ja „Vuosaari”). Filmi heliloojaks on Soome helilooja Panu Aaltio.