menuimage Must Käsi
WOLFPACK

Продолжительность 1h 30m

Страна USA

Режиссёр Crystal Moselle

Язык inglise

Субтитры эстонский, Vene

Eelmisel aastal maineka Sundance festivali peaauhinna noppinud “Wolfpack” on pöörane dokumentaalfilm, mis tõestab, et filmikunst võib päästa elusid.

Ülemaailmset furoori tekitanud filmi peategelased on kuus Manhattanil elavat venda, kes pole mitte kunagi kodust väljas käinud. Ema poolt kodukoolituse saanud ja isa range järelvalve all lukustatud uste taga elavate vendade ainus meelelahutus on filmide vaatamine. Pisikesest peale ohjeldamatult kinokunsti imesid endasse ahminud rõõmsameelne vennaskond mängib aktiivselt ka kõik oma lemmikfilmid läbi. Kodustest vahenditest valmivad Batman...Показать больше

Eelmisel aastal maineka Sundance festivali peaauhinna noppinud “Wolfpack” on pöörane dokumentaalfilm, mis tõestab, et filmikunst võib päästa elusid.

Ülemaailmset furoori tekitanud filmi peategelased on kuus Manhattanil elavat venda, kes pole mitte kunagi kodust väljas käinud. Ema poolt kodukoolituse saanud ja isa range järelvalve all lukustatud uste taga elavate vendade ainus meelelahutus on filmide vaatamine. Pisikesest peale ohjeldamatult kinokunsti imesid endasse ahminud rõõmsameelne vennaskond mängib aktiivselt ka kõik oma lemmikfilmid läbi. Kodustest vahenditest valmivad Batmani ja “Sõrmuste isanda” kostüümid ja koos riietutakse ka mustadesse ülikondadesse, et kehastada kurjategijaid Tarantino kultusfilmist “Reservoir Dogs”.
Mis saab aga siis kui vennad esimest korda välja pääsevad ja ühiskonnaga silmitsi seisavad?

Kuidas filmi autor isolatsioonis elanud perele ligi pääses, miks vanemad otsustasid lapsi maailma eest varjul hoida ja paljud muud küsimused jäävad küll vastuseta, aga saab selgeks, et elu on palju meeletum kui me ette suudame kujutada.

Ja suur rõõm on tõdeda, et need noormehed on hoolimata kõigest väga okeid tüübid.

Показать меньше

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow