menuimage Must Käsi
Banksy: elevant kingipoes

dokumentaal komöödia krimi ajalooline leviõigused lõppenud

Продолжительность 1h 27m

Страна USA, UK

Режиссёр Banksy

В ролях Banksy, Space Invader, Mr. Brainwash

Язык inglise

Субтитры eesti, Vene

Seansile on vajalik eelregistreerimine! Rohkem infot: http://kinosoprus.ee/et/movie/haridusprogramm

 

Street arti legend, kaasaegse kunsti ja seintepuhastajate hirm, Grand Old Man of Graffiti, on valmis saanud oma esimese filmi. Kahtlemata aasta üks paremaid dokumentaale ja Oscari kandidaat, ELEVANT KINGIPOES on lisaks fantastilise sissejuhatusele Banksy ning tema mitmete maailmakuulsatest tänavakunstnikest aatekaaslaste maailma ka teravmeelne nüüdisaegse kunstiäri kriitika, mille paiguti uskumatuna t...Показать больше

Seansile on vajalik eelregistreerimine! Rohkem infot: http://kinosoprus.ee/et/movie/haridusprogramm

 

Street arti legend, kaasaegse kunsti ja seintepuhastajate hirm, Grand Old Man of Graffiti, on valmis saanud oma esimese filmi. Kahtlemata aasta üks paremaid dokumentaale ja Oscari kandidaat, ELEVANT KINGIPOES on lisaks fantastilise sissejuhatusele Banksy ning tema mitmete maailmakuulsatest tänavakunstnikest aatekaaslaste maailma ka teravmeelne nüüdisaegse kunstiäri kriitika, mille paiguti uskumatuna tunduv süžee hoiab publiku enda lummuses ootamatu lõpuni, mis paneb küsima, kas mitte Banksy ei mängi jälle avalikkusega ninanipsu, tuues ennast näitlikult välja läbi Thierry kingipoe.

Vaimukas ja häid nippe jagav dokumentaalfilm, kuidas tegelikult kunsti müüa, olles sealjuures maiuspalaks nii graffiti kui ka tõsimeelsema meelelahutuse ja kunsti austajatele.

Kui Joaquin Phoenix'i ‘‘I am still here‘‘, ajas kriitikud segadusse, siis ‘‘Elevant Kingipoes‘‘ pöörab kraade ainult juurde..

PÖFFi üks lemmikuid!

Filmi juhatab sisse kunstnik Andres Lõo.

Показать меньше

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow