Kinokava

Reede 30/09
«Nobenäpp»
Park Chan-wook / erootiline triller / 2016
17:45
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
20:30
Laupäev 01/10
«Toni Erdmann»
Maren Ade / Komöödia / 2016
14:45
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
18:00
«Nobenäpp»
Park Chan-wook / erootiline triller / 2016
20:30
Pühapäev 02/10
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
16:30
«Uhkus»
Matthew Warchus / 2014
19:00
Esmaspäev 03/10
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
19:30
Teisipäev 04/10
«Uhkus»
Matthew Warchus / 2014
12:00
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
18:30
«Clouds of May»
Nuri Bilge Ceylan / 1999
21:00
Kolmapäev 05/10
«Nobenäpp»
Park Chan-wook / erootiline triller / 2016
16:15
«Minu armsaim vaenlane Klaus Kinski»
Werner Herzog / 1999
19:00
«WERNER HERZOG: varajaste mängufilmide retrospektiiv»
19:00
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
21:00
Neljapäev 06/10
«Mai esimene esmaspäev»
Andrew Rossi / Dokumenataalfilm / 2016
17:15
«Roxanne Lowit - maagilised hetked»
Yvonne Sciò / Dokumentaalfilm / 2016
19:30
«Õpilane»
Kirill Serebrennikov / Draama / 2016
21:15
Reede 07/10
«Rätsepmeister Yohji Yamamoto»
Ngo The Chau / Dokumentaalfilm / 2016
19:00
«Mapplethorpe: vaadake neid pilte»
Fenton Bailey / Randy Barbato / Dokumentaalfilm / 2016
21:00
Laupäev 08/10
«Armastusega ja käsitsi tehtud, Prantsusmaal»
Julie Georgia Bernard / Dokumenataalfilm / 2014
16:00
«Moeskandaalid»
Loic Prigent / Dokumenataalfilm / 2016
18:30
«Mai esimene esmaspäev»
Andrew Rossi / Dokumenataalfilm / 2016
20:00
Pühapäev 09/10
«Haute couture’i salamaailm»
Loic Prigent / Dokumenataalfilm / 2016
17:00
«Anna Piaggi – moemaailma unistaja»
Alina Marrazzi / Dokumentaalfilm / 2016
18:30
«Rätsepmeister Yohji Yamamoto»
Ngo The Chau / Dokumentaalfilm / 2016
20:00
Esmaspäev 10/10
«Giuseppe Verdi ooper “Falstaff”»
Tiziano Mancini / koomiline ooper / 2011
14:20
«Roxanne Lowit - maagilised hetked»
Yvonne Sciò / Dokumentaalfilm / 2016
17:30
«Armastusega ja käsitsi tehtud, Prantsusmaal»
Julie Georgia Bernard / Dokumenataalfilm / 2014
19:15
Teisipäev 11/10
«Moeskandaalid»
Loic Prigent / Dokumenataalfilm / 2016
17:30
«Haute couture’i salamaailm»
Loic Prigent / Dokumenataalfilm / 2016
19:00
«Teesklejad»
Vallo Toomla / Draama / 2016
20:30
Kolmapäev 12/10
«Klassiga kinno: 10 miljardit, mis on teie toidulaual?»
Dokumentaalfilm / 2015
15:00
«Anna Piaggi – moemaailma unistaja»
Alina Marrazzi / Dokumentaalfilm / 2016
19:30
Neljapäev 13/10
«Klassiga kinno: 10 miljardit, mis on teie toidulaual?»
Dokumentaalfilm / 2015
15:00
«Ka kääbused on alustanud väiksena»
Werner Herzog / 1970
19:00

Sõprus Facebookis

Varsti kinos Kino arhiiv