Linastus ja kohtumine tegijatega: Jelgava'94

Filmi peategelane on 14-aastane Janis, kes elab Läti väikelinnas Jelgavas. Koolis tal nupp nokib, kuid ta eelistab mitte tähelepanu keskpunktis olla. Kui Janis armub oma klassiõesse Kristinesse ja saab juhuslikult endale uued sõbrad, algab tema teismelise elus uus peatükk: ta unistab bändis pilli mängimisest, hakkab heavy metalit kuulama ja uusi riideid kandma. See teekond viib ta õpetajad ning vanemad ahastuse äärele.

Filmi aluseks on Janis Jonevi romaan “Jelgava ’94” (ilmunud ka eesti keeles), mis omakorda tõukub tõsielulistest sündmustest, kus kohtuvad muusika piraatturg, Kurt Cobaini surm ja Janise elu.

Kohtumisel on kohal filmi režissöör Janis Abele. Vestlus toimub inglise keeles.

Description for SCREENINGS & MEETINGS WITH FILMMAKERS

Meet the creators of films!
Watching films is great, but it’s also cool to see and listen to those who are involved in making the films. This series offers a chance to meet the makers of mostly our local films, but also includes some filmmakers from abroad. This is an exciting opportunity to see a new film and exchange thoughts with the authors, actors or the film crew. Upcoming screenings will be announced soon!

Next movies at SCREENINGS & MEETINGS WITH FILMMAKERS series

Linastus ja kohtumine tegijatega: Vseviov

27.10.2020
19:00

Previously featured films at SCREENINGS & MEETINGS WITH FILMMAKERS series

Mees metsast

08.10.2020

Linastus ja kohtumine tegijatega: Viimased

26.09.2020

Linastus ja kohtumine tegijatega: 252 päeva üksindust

24.09.2020

Linastus ja kohtumine tegijatega: Rain

23.09.2020
  •  
  • 1 of 19