menuimage Must Käsi
#Святое дружба
Святое дружба: DocPointi eri: Vannid Broadway kohal

документальный

Продолжительность 1h 27m

Страна USA

Режиссёр Dava Whisenant

Язык inglise

Субтитры inglise

Kõige toredamad on ikka need filmid, mis on nii jaburad, et neid on keeruline kirjeldada. Filmi peategelane on David Letterman Show stsenarist ja koomik Steve Young, kes avastab endas kummalise kogumiskire. Nimelt saab talle ilmsiks, et USAs oli erinevatel firmadel kombeks korraldada oma müügimeestele iga-aastasi motiveerivaid kokkusaamisi, mille puhuks telliti tihti täismahus ja professionaalsed turundusteemalised muusikalid meelelahutuseks. Ja mitte ainult: need muusikalid pressiti hiljem ka plaadile ja saadeti asjaosalistele meeneks. Tolmuimejamuusikale vinüüliformaadis oskavad filmis hi...Показать больше

Kõige toredamad on ikka need filmid, mis on nii jaburad, et neid on keeruline kirjeldada. Filmi peategelane on David Letterman Show stsenarist ja koomik Steve Young, kes avastab endas kummalise kogumiskire. Nimelt saab talle ilmsiks, et USAs oli erinevatel firmadel kombeks korraldada oma müügimeestele iga-aastasi motiveerivaid kokkusaamisi, mille puhuks telliti tihti täismahus ja professionaalsed turundusteemalised muusikalid meelelahutuseks. Ja mitte ainult: need muusikalid pressiti hiljem ka plaadile ja saadeti asjaosalistele meeneks. Tolmuimejamuusikale vinüüliformaadis oskavad filmis hinnata ka mitmed muusikamaailmast tuntud melomaanid nagu Dead Kennedyse laulja Jello Biafra, või legendaarse LA punkbändi Germs trummar Don Bolles. Young võtab ühendust paljude näitlejatega, tuhnib arhiivides ja toob meie ette ühe uskumatu muusikalise šedöövri teise järel.

„Vannid Broadway kohal“ päästab igavesest unustusest popkultuurinähtuse, mis on oma absurdsuses vastupandamatu – tõeline kapitalismi kõrgajastu kuldne postament. Kõige tipuks on filmi tootnud viimase dekaadi maailma kõige kõrgema tähelennu teinud õudusfilmide produtsent Blumhouse Productions.

Tristan Priimägi

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Святое дружба”?

Воскресные вечерние специальные показы тщательно отбираются нашей кинематографической семьей, чтобы предложить вам отведать лучшего из мирового кинематографа и киноистории — от классических фильмов до несколько более экстремальных предпочтений киноконнозавров. В наши воскресенья каждый месяц имеется определённая тема, будь то ужасы в Хэллоуин, романтика в месяц Святого Валентина или подборка фильмов, посвящённая конкретному событию или личности.

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Фильмы из той же серии

следующий 28.04.2024 Monty Python. Elu mõte
следующий 05.05.2024 Muretu rännumees
следующий 12.05.2024 Kadunud 60 sekundiga
следующий 19.05.2024 Itaalia rööv
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow