menuimage Must Käsi
#Sweet Sundays
Püha Sõprus: Üksinda kodus

comedy family movie

Duration 1h 43m

Country Ameerika Ühendriigid

Director Chris Columbus

Cast Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern

Language Inglise

Subtitle Language Eesti

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda....Show more

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda.

Show less
What is the special program “Püha Sõprus”?

Pühapäevaõhtused erilinastused kujutavad endast meie kinopere poolt hoolikalt just teie meeleheaks välja nopitud maiuspalu maailmakino paremikust ja filmiajaloo tähtteostest – filmiklassikast kuni pisut äärmuslikemate kinogurmaani lemmikuteni. Meie pühapäevad on iga kuu kindla temaatikaga, olgu selleks õudus halloween’i kuus, romantika sõbrakuul, või hoopis mõnele konkreetsele sündmusele ja persoonile pühendatud filmivalik.

Jaanuaris toome pühapäevadel oma ekraanile Aafrika filme. Programmi toome teieni koostöös Prantsuse Instituudiga. 

Image

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Films from the same series

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow