menuimage Must Käsi
#Püha Sõprus
Püha Sõprus: Üksinda kodus

komöödia koguperefilm

Kestus 1h 43m

Riik Ameerika Ühendriigid

Režissöör Chris Columbus

Osatäitjad Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern

Keel Inglise

Subtiitrid Eesti

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda....Näita rohkem

“Ma panin oma perekonna ära haihtuma!”

8-aastane Kevin McCallister (Macauley Culkin) on alles jõudnud rõõmu tundma hakata sellest, et tema pühadesoov täitus ja ta suur pere on jõuludeks ära haihtunud, kui tal tuleb asuda oma kodu kaitsma kahe kurja murdvarga eest. Kevini kavalus, murdvaraste juhmus ja Ameerika Ühendriikidele omane grandioossus on kombinatsioon, mille alusel sündis üks kõigi aegade legendaarsemaid jõulufilme, mida on peaaegu igaüks teleekraanilt näinud. Tänavusel neljandal advendil pakub kino Sõprus võimaluse seda koguperekomöödiat ka suurel ekraanil kogeda.

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Püha Sõprus”?

Pühapäevaõhtused erilinastused kujutavad endast meie kinopere poolt hoolikalt just teie meeleheaks välja nopitud maiuspalu maailmakino paremikust ja filmiajaloo tähtteostest – filmiklassikast kuni pisut äärmuslikemate kinogurmaani lemmikuteni. Meie pühapäevad on iga kuu kindla temaatikaga, olgu selleks õudus halloween’i kuus, romantika sõbrakuul, või hoopis mõnele konkreetsele sündmusele ja persoonile pühendatud filmivalik.

Jaanuaris toome pühapäevadel oma ekraanile Aafrika filme. Programmi toome teieni koostöös Prantsuse Instituudiga. 

Image

Linastused

No screenings at the moment

futureimage

Filmid samast sarjast

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow